top of page

Kruhový trénink

Objednání kruháče přes rezervační systém: 

https://www.supersaas.cz/schedule/DogGuru/Lekce

Tereza Brunclíková

mobil: 603 282 131

email: terka.dogguru@gmail.com

barca (6).jpg
DSC_0531.JPG
 
Kruhový trénink
 
Blíží se podzim a s ním i dlouhé večery. Ráno venčení po tmě, večer venčení po tmě a ještě nám do toho často prší a je zima. Prostě zimní období ne zřídka kdy pořádnému tréninku venku nepřeje.
Naše psiska, ale potřebují zabavit a zapřáhnout i v tomto období. Pokud už tedy znáte všechny psí hlavolamy i pozpátku a chtěli byste dát svému parťákovi do těla, vymysleli jsme pro vás psí kruhový trénink, kde pejsek zaměstná hlavu i tělo.
Kruháč je ideální trénink pro pejsky, které chcete udržet přes zimu ve formě nebo naopak se potřebují do správné kondice dostat.
Kruhový trénink není vyhrazený jen pro psí sportovce. Stanoviště jsou vymyšleny tak, aby se na nich mohla zvyšovat a snižovat obtížnost podle fyzické zdatnosti psa. Budeme se zaměřovat na posílení a zvýšení kondice psa, ale také na motoriku a práci s jeho tělem.

Jak takový psí kruháč bude vlastně vypadat? Úplně stejně jako ten lidský.

Čeká vás několik stanovišť, kde budete se psem provádět po určitý čas daný cvik. Na každém stanovišti budeme využívat jiné pomůcky a určitě nezapomeneme ani na náš běhací pás (na sucho), aby si chlupáči dali pořádně do těla.
Na závěr si dáme všichni společné protažení a pak půjdeme domů na zasloužený relax.

Kruhový trénink bude probíhat v malé skupince max. 4 účastníků. Tímto bude zajištěn dostatek prostoru, aby se vám mohla trenérka opravdu individuálně věnovat.

Kruháč bude probíhat od října každé úterý od 19:15.
Startujeme 25.10.2022.
Délka lekce kruháče je cca. 60 minut a cena 250 Kč/pes.

Termín je potřeba si vždy zarezervovat předem.
IMG_0607.jpg
bottom of page