top of page

Dvoudenní KURZ
Péče o psí pohybový aparát

Přínos kurzu

 

Seminář je vhodný pro všechny zájemce o prohloubení a praktické procvičení znalostí v oblasti pohybového aparátu psa, svědomité výkonnostní přípravy a následné péče a regenerace těla.

 

V teoretické částí se zaměříme na bližší seznámení se s opěrným aparátem psa. Koukneme se podrobněji na  kosti a svaly, povíme si o rozmanitých možnostech péče o různé kategorie psů, protože o každou věkovou a výkonnostní kategorii psů, ať máme puberťáka, sportovce v nejlepší formě, či aktivního seniora, je potřeba se starat jinak.

 

Probereme společně možnosti toho, jak nejlépe nastavit tréninkový plán tak, abychom nic nepodcenili a zároveň, aby pes nebyl přetížen a jeho tělo i mysl stíhali dostatečně regenerovat.

 

V praktické částí si potom ukážeme jak psa připravit před výkonem i po výkonu, základy práce na balančních pomůckách a neopomeneme ani aktivní a pasivní stretching.

 

Budou to dva dny nabité teoretickými znalostm i praktickými nácvikem, aby jste domů odjeli s novou inspirací a chutí do další práce.

Individuální péči a dostatek humoru zaručují dvě lektorky :)

20220315-IMG_7037.jpg

Aktuální termíny kurzu

 

     20. - 21.4.2024, So - Ne volná místa

   

 

 
Co vás na kurzu čeká

 

Seznámení se s anatomií opěrného aparátu psa, základní orientace v kostech a svalech

Povíme si jak pečovat o pohybový aparát psů různých věkových a výkonnostních kategorií

Společně se naučíme jak sestavit ideální tréninkový plán (plán aktivity) pro vašeho psa tak, aby pes zdravě sílil, uměl své síly rozvrhnout (akcelerace vs. vytrvalost) a aby to bylo prostě tak akorát

Rozebereme přípravu psa před výkonem a péči po něm

Ukážeme a vyzkoušíme si základy balančního cvičení, zlepšování koordinace a propriocepse a stretchingu

Budeme se věnovat jak nezbytné teorii, tak praktickým dovednostem

Celý kurz proběhne v příjemném domácím prostředí DOGGURU vily v malé skupince max. 5 účastníku, bude tedy dostatek prostoru, abych se vám mohla opravdu individuálně věnovat.

S sebou si domů odnesete spoustu praktických tipů vyplývajících z naší praxe

A ani hlad a žízeň u nás mít nebudete. Bude pro vás připraveno drobné občerstvení jako domácí šťávy, dobrá káva či čaj a k tomu nějaká ta dobrota.

 

V ceně jsou výukové materiály a na konci kurzu obdržíte certifikát o jeho absolvování.

20220315-17.jpg
DSC_0531.JPG

Online přihláška

Jupí! Podařilo se! DOGGURU se vám ozve co nejdříve s potvrzením vaší registrace :) S platbou vyčkejte prosím, až vám potvrdíme rezervaci vašeho místa na semináři.

 
Platební a storno podmínky

 

Platební podmínky:

 • Cena kurzu je 6500 Kč

 • Celou částku (6500 Kč) pro rezervaci místa na kurzu zašlete prosím převodem na níže uvedený bankovní účet vedený u Oberbank, a to nejpozději do 7 dnů od podání přihlášky.

 

Pokyny pro platbu:

 • číslo účtu Raiffeisenbank: 2517223003/5500

 • variabilní symbol: vaše tel. číslo

 • konstatní symbol: datum konání semináře ve formátu DDMM (např. 0303)

 • poznámka pro příjemce: vaše celé jméno a "aktivni pes"

Potvrzení rezervace:

 • Po odeslání přihlášky se zobrazí zpráva o jejím úspěšném přijetí.

 • S platbou prosím vyčkejte do chvíle, než obdržíte email potvrzující rezervaci vašeho místa na kurzu. Či se na aktuální obsazenost kurzu můžete dotázat telefonicky.

 • Po připsání zálohové platby na náš účet obdržíte potvrzující email o vaší účasti na kurzu.

Storno podmínky:

 • V případě nezaplacení částky za seminář do 7 dnů od podání přihlášky bude zájemce připsán na seznam náhradníků.

 • Rezervační částka je nevratná. Je však možné ji přenechat jiné osobě, či přesunout na jiný termín. Tyto změny lze provést pouze jednoukrát.

 • V případě vaší neúčasti na semináři nám dejte prosím vědět co nejdříve. Pokud nám nedáte vědět a na seminář se nedostavíte, rezervační částka propadá bez možnosti náhrady.

 • V případě zrušení/přesunu přihlášky 21 a více dnů před termínem konání kurzu, bude účtován storno poplatek ve výši 50% ceny kurzu.

 • V případě zrušení/přesunu přihlášky méně než 21 dní před termínem kurzu, bude storno poplatek 100% ceny kurzu.

 • Pokud za sebe najdete náhradníka, storno neplatíte.

 • Organizátor si vyhrazuje právo kurz zrušit pro malý počet účastníků, v takovém případě máte právo na přesun zálohové platby na jiné datum.

 • Zasláním přihlášky vyjadřujete souhlas s platebními a storno podmínkami.

Organizace kurzu

 • Místo konání: DOGGURU, Komenského 731, Turnov 51101

 • Lektor kurzu: Ing. Tereza Brunclíková, Ing. Alena Trýznová, CertCAAPR

 • Časový harmonogram: Kurz se bude konat v sobotu 9:00 - 18:00 a v neděli 9:00 - cca.17:00 hod. (časy jsou orientační). Na místo se dostavte prosím včas, ideálně tak 20 minut před začátkem konání kurzu. Během dne bude pár kratších přestávek na občerstvení, protažení a venčení a  jedna delší polední přestávka na oběd.

 • Venčení: U GURUvilky máme krásnou zahradu, kde se pejsci mohou proběhnout.

 • Co s sebou: Na kurzu budete potřebovat vlastního modela, či modelku, takže dorazte určitě se svým pejskem :) . Prosím o dodržení počtu jeden pejsek na jednoho člověka z důvodů kapacity prostoru, ať je nám všem fajn. Oblečte se pohodlně, pro sebe si vezměte prosím přezůvky, pejskovi deku či jeho oblíbenou podložku, misku na vodu a nějakou tu dobrůtku za odměnu. Dále si přibalte platný očkovací průkaz pejska, dobrou náladu a chuť přiučit se něčemu novému :)

 • Kontraindikace: Pejsek, který se s vámi bude účastnit kurzu musí být zdravý a musí mít platné očkování. Kurzu se nemohou zúčastnit hárající, březí či kojící feny.

 • Stravování: V ceně kurzu je drobné občerstvení jako domácí šťávy, dobrá čerstvá káva a čaj, ovoce, nějaká ta domácí pečená dobrota. Vždy to bude něco trochu jiného, ale věřím, že si pochutnáte :)

      Pokud budete mít ke kurzu nějaké dotazy, neváhejte nám napsat mail, nebo zavolat

     a probereme to osobně.

     Budeme se těšit na shledání a věřím, že si z kurzu odnesete spoustu nových znalostí a dovedností,

     a že si to spolu určitě moc užijeme :)

     

bottom of page